Виникли питання, не можете вибрати товар? Залишіть заявку на дзвінок, і ми безкоштовно допоможемо підібрати необхідний товар!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин будматеріалів ANT-Center
Графік роботи:

Будні: 08:00–17:00

0
Мій кошик

Каталог Штукатурка ANT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Жоден ремонт чи фасадка робота не обійдеться без вирівнювання поверхонь. Будівельна штукатурка стін та стелі дозволяє підготувати їх під подальші шари, які будуть наноситися, вирівняти стіни та стелю перед утепленням. Матеріал має бути пластичним, добре триматися за основу та мати відносно невисоку ціну штукатурки, адже при значних нерівностях затрати матеріалу будуть значні.

Не дивлячись на те, що ремонтом власного дому займалися майже всі, не кожен знає, чим відрізняється штукатурка та шпаклівка. Основою штукатурки, купити яку сьогодні можливо у багатьох будівельних магазинах, є мінеральний наповнювач, який робить штукатурку міцнішою, ніж шпаклівка. Штукатурку накладають на поверхню товстим шаром і використовують для вирівнювання завалів та значної кривизни стін. Шпаклівку частіше використовують під фарбування. Її застосовують на стінах та стелі при незначних дефектах: тріщини, шви між гіпсокартонними листами та ін.

Цементна штукатурка

Основним наповнювачем цементної штукатурки є пісок, а в’яжучий елемент — цемент. Купити таку штукатурку варто у разі, коли потрібне міцне та довговічне покриття. Переваги цементної штукатурки:

  • Міцність — основний «плюс» штукатурки на цементній основі, у чому інші будівельні штукатурки їй поступаються. Завдяки цьому несучі стіни, перегородки, перекриття стають міцнішими. Завдяки цьому збільшується тривалість експлуатації.
  • Висока адгезія — при нанесенні штукатурки не завжди обов’язково використовувати грунтовки чи присадки (варто звертати увагу на рекомендації виробника).
  • Невисока ціна за мішок штукатурки, що робить її доступною.
  • Вологостійкість — дозволяє використовувати штукатурку при надмірній вологості.

Купити цементну штукатурку для стін чи стелі можна у нас. Використовувати суміш можна для виконання робіт ззовні та всередині по бетонним та цегляним поверхням. Також для ремонту середніх та великих щілин, вирівнювання основ перед нанесенням декоративних штукатурок чи клею для плитки.

Гіпсова штукатурка

На відміну від цементної, штукатурка на гіпсовій основі може використовуватися тільки у якості внутрішніх робіт, оскільки має низьку вологостійкість. Така штукатурна суміш, ціна на яку трохи вища, ніж на цементну, має знижені витрати матеріалу. Також перевага такої штукатурки у швидкості проведення робіт. Інші переваги гіпсової штукатурки:

  • Мала вага, тому штукатурка майже не впливає на фізико-механічні властивості, перегородок, стін та ін.
  • Відсутність усадки після затвердіння — можна отримати ідеально рівну поверхню за один прохід.
  • Теплопровідність гіпсу знижена, що дозволяє економити тепло.
  • Пористість — стіни добре провітрюються, що знижує ризик появи грибка, цвіті та ін.

Гіпсова штукатурка ANT підходить для роботи в сухих приміщеннях по бетонних, цегляних поверхнях. Підходить для ручного застосування. Купити суміш для штукатурки стін варто для зміцнення старої штукатурки, ремонту щілин.

Гіпсоперлітова теплоізоляційна штукатурка

Купити штукатурку в Україні можна також гіпсоперлітову теплоізоляційну. Використовується вона для роботи всередині приміщень по стінах, для вирівнювання поверхні, теплозвукоізоляції приміщення, ремонту великих щілин. Можна застосовувати як вручну, так і машинно.

Купивши будь-яку суміш для штукатурки стін, варто дотримуватися загальних рекомендацій щодо застосування. Насамперед чітко дотримуватися співвідношення води та суміші, у деяких випадках потрібно спочатку поґрунтувати поверхню. При використанні цементної штукатурки на складних ділянках рекомендується замість води використовувати емульсію ANT для покращення властивостей адгезії.

Штукатурка, ціна на яку залежить від складу, необхідна при виконанні будь-яких ремонтних робіт. Купивши штукатурку для стін ANT, ви отримаєте якісний матеріал, який при правильному використанні прослужить багато років.

Вгору