Інтернет-магазин "ANT-Center" працює на ринку будівельних матеріалів з 2000 року. З 2002 року в Києві було запущено виробництво: сухі будівельні суміші торгової марки АNT.
 
Ми займаємось виробництвом основних видів будівельних сумішей:
 
    - Гіпсові і цементні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт.
    - Самовирівнюючі наливні підлоги.
    - Суміші для вирівнювання поверхонь.
    - Клей для плитки, каменю, плит теплоізоляції.
    - Гідроізоляційні суміші.
 
У виробництві ми використовуємо високоякісну вітчизняну і закордонну сировину: цемент, пісок, гіпс, крейда, перліт, вапняк, каолін, з додаванням будівельної хімії провідних європейських виробників: Байєр, Кларіан, Вакер, Родію і ін.
 
         Для своїх замовників інтернет-магазин "ANT-Center" може підібрати склад сумішей під конкретні вимоги.
 
         Під час будівництва в Україні, торгово-розважального комплексу «Караван», використовувалися найсучасніші будівельні матеріали. Для задоволення всіх потреб будівельників гіпермаркету в якісних матеріалах, фахівці інтернет-магазину "ANT-Center" підібрали рецептуру сухих будівельних сумішей спеціально під цей об'єкт. Також будівельні суміші АNT ™ використовувалися для ремонту центрального залізничного вокзалу м.Києва, Будинку «з химерами», Міністерства транспорту України.
 
         Найкращою нагородою для нас послужила висока оцінка якості будівельних матеріалів АNT будівельниками і споживачами під час експлуатації об'єктів.
 
        Але не тільки професійні будівельники змогли гідно оцінити якість будівельних матеріалів АNT, а й звичайні громадяни, які займаються будівництвом і ремонтом свого житла самостійно.
Компанія має широкий асортимент товарів будівельної групи. Великою перевагою є те, що торговий зал, офіс і гуртові склади знаходяться в одному місці, де кваліфікований персонал допоможе Вам здійснити покупку будівельних матеріалів з максимальною зручністю та мінімальною втратою Вашого часу!