АНТ Клейові суміші

Виробник:
Відображати:
Сортування
DC-800 Суміш клейова цементна «стандартна»
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших    мінеральних  керамічних   плиток в  середині  та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм; ..
87.00 грн.
DC-810 Суміш клейова цементна еластична
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших мінеральних керамічних плиток в середині  та зовні приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні, лицювання фасадів, терас, балконів тощо. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм витрати:..
160.00 грн.
DC-820 Суміш клейова для систем теплоізоляції
Суха будівельна суміш для систем скріпленої теплоізоляції. Приклеювання та армування пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень, ремонту старого покриття. Технічні властивості: т..
159.00 грн.
DC-825 Суміш клейова для фіксації систем теплоізоляції
Суха будівельна суміш для приклеювання екструдованного пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень на основу що недеформуєтся при утепленні фасадів будівель  та споруд. Технічні властивості: ..
95.00 грн.
DC-830 Суміш клейова цементна для каменю
Суха будівельна суміш для кріплення важких вапняних, керамічних плиток, натурального та штучного каменю, граніту, мармуру в середині та зовні приміщень. Використовується в сухих та вологих приміщеннях, терасах та для облаштування поверхонь зовні. Технічні властивості: товщина прошарку..
155.00 грн.
DC-840 Суміш клейова цементна «Екстра»
Суха будівельна суміш для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, температурному та атмос..
230.00 грн.
DC-845 Суміш клейова цементна «Екстра» біла
Суха будівельна суміш білого кольору  для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, те..
260.00 грн.
DC-890 Суміш клейова універсальна
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та керамічних плиток в середині та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Використовується в сухих та вологих приміщеннях. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-10 мм витрати: 2-6 кг су..
100.00 грн.
DC-900 Суміш для мурування цементна
Суха будівельна суміш  для мурування стін та перегородок з керамічної, силікатної, клінкерної та іншої цегли. Використовується зовні та всередені будівель. Технічні властивості: товщина прошарку: 2 – 5 мм витрати: 1,4 кг суміші на 1м2 при товщині прошарку 1мм робити &..
80.00 грн.
DC-980 Суміш клейова для газоблоку цементна
Суха будівельна суміш  для мурування стін та перегородок з  піноблоків, газобетону, пінобетону, керамзитобетону, шлакоблоків тощо. Використовується зовні та всередені будівель. Технічні властивості: товщина прошарку: 2 – 5 мм витрати: 1,4 кг суміші на 1м2 при товщині п..
85.00 грн.
DС-850 Клей для мармуру білий
Суха будівельна суміш для кріплення мармурових плит  та плит з різноманітних порід природного каменю, для запобігання появи плям та ефекту іржі на поверхні та в структурі цих матеріалів в середині та зовні приміщень Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм витрати..
230.00 грн.