АНТ-ЦЕНТР

Відображати:
Сортування
DC-110 Штукатурка гіпсоперлітова теплоізоляційна
Суха будівельна суміш для виконання  штукатурних внутрішніх оздоблювальних  робіт в сухих приміщеннях,  робіт по стінах, вирівнювання поверхні, теплозвукоізоляції приміщень, ремонту щілин великих розмірів. Для машинного та ручного застосування. Технічні данні: товщина п..
120.00 грн.
DC-300 Штукатурка гіпсова
Суха будівельна суміш для виконання  штукатурних внутрішніх  оздоблювальних робіт в сухих приміщеннях, робіт по бетонних та цегляних стінах,   вирівнювання поверхні, зміцнення старих штукатурок,  ремонту щілин великих  розмірів. Для ручного застосування. Технічні..
130.00 грн.
DC-350 Штукатурка гіпсова машинна
Суха будівельна суміш  для виконання будівельних, штукатурних, внутрішніх оздоблювальних робіт по бетонним, цегляним  поверхням, цегляній кладці, газо- та пінобетону; для ремонту щілин середніх та великих розмірів. Технічні властивості: товщина прошарку: 5 - 50 мм; вит..
140.00 грн.
DC-500 Штукатурка цементна
                  Суха будівельна  суміш  для виконання  штукатурних  зовнішніх  та  внутрішніх  оздоблювальних  робіт  по  бетонним  та  цегляним  поверхням, ремонту  щілин ..
85.00 грн.
DC-700 Самовирівнююча підлога
Суха будівельна суміш для вирівнювання та нівелювання поверхонь в середині та зовні приміщень як самостійне покриття, так і для вирівнювання  та зміцнення поверхні під плитку, паркет, лінолеум, тощо. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-12 мм витрати: 7-12 кг суміші..
145.00 грн.
DC-730 Суміш вирівнююча для підлог
Суха будівельна суміш  використовується для вирівнювання поверхонь в  середині та зовні приміщень, влаштування підлог під нахилом  як самостійне покриття, так і для вирівнювання та зміцнення поверхні під плитку, паркет, лінолеум тощо. Для влаштування систем «тепла підлога». ..
95.00 грн.
DC-800 Суміш клейова цементна «стандартна»
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших    мінеральних  керамічних   плиток в  середині  та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм; ..
87.00 грн.
DC-810 Суміш клейова цементна еластична
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших мінеральних керамічних плиток в середині  та зовні приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні, лицювання фасадів, терас, балконів тощо. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм витрати:..
160.00 грн.
DC-820 Суміш клейова для систем теплоізоляції
Суха будівельна суміш для систем скріпленої теплоізоляції. Приклеювання та армування пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень, ремонту старого покриття. Технічні властивості: т..
159.00 грн.
DC-825 Суміш клейова для фіксації систем теплоізоляції
Суха будівельна суміш для приклеювання екструдованного пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень на основу що недеформуєтся при утепленні фасадів будівель  та споруд. Технічні властивості: ..
95.00 грн.
DC-830 Суміш клейова цементна для каменю
Суха будівельна суміш для кріплення важких вапняних, керамічних плиток, натурального та штучного каменю, граніту, мармуру в середині та зовні приміщень. Використовується в сухих та вологих приміщеннях, терасах та для облаштування поверхонь зовні. Технічні властивості: товщина прошарку..
155.00 грн.
DC-840 Суміш клейова цементна «Екстра»
Суха будівельна суміш для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, температурному та атмос..
230.00 грн.
DC-845 Суміш клейова цементна «Екстра» біла
Суха будівельна суміш білого кольору  для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, те..
260.00 грн.
DC-860 Суміш гідроізоляційна цементна
Суха будівельна суміш  використовується для проти вологового та проти водного ущільнення міцних основ таких як бетон, цегляні стіни та інші мінеральні основи. Застосовується як для стін так і для підлог терас, балконів, підвалів, басейнів, резервуарів зовні та всередині будівель. Також викор..
250.00 грн.
DC-890 Суміш клейова універсальна
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та керамічних плиток в середині та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Використовується в сухих та вологих приміщеннях. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-10 мм витрати: 2-6 кг су..
100.00 грн.
DC-900 Суміш для мурування цементна
Суха будівельна суміш  для мурування стін та перегородок з керамічної, силікатної, клінкерної та іншої цегли. Використовується зовні та всередені будівель. Технічні властивості: товщина прошарку: 2 – 5 мм витрати: 1,4 кг суміші на 1м2 при товщині прошарку 1мм робити &..
80.00 грн.
DC-980 Суміш клейова для газоблоку цементна
Суха будівельна суміш  для мурування стін та перегородок з  піноблоків, газобетону, пінобетону, керамзитобетону, шлакоблоків тощо. Використовується зовні та всередені будівель. Технічні властивості: товщина прошарку: 2 – 5 мм витрати: 1,4 кг суміші на 1м2 при товщині п..
85.00 грн.
DС-740 Суміш стяжка для підлог
Спеціальний в’яжучий вирівнюючий цементний розчин призначений для виготовлення монолітних поверхонь товщиною від 5 до 80 мм (без додавання щебеню). Може бути використаний для укладання швидко набираючих міцність основ під різні покриття, для виготовлення обігріваючих підлог та заливки обігріваючи..
84.00 грн.