АНТ-ЦЕНТР

Відображати:
Сортування
DC-110 Штукатурка гіпсоперлітова теплоізоляційна
Суха будівельна суміш для виконання  штукатурних внутрішніх оздоблювальних  робіт в сухих приміщеннях,  робіт по стінах, вирівнювання поверхні, теплозвукоізоляції приміщень, ремонту щілин великих розмірів. Для машинного та ручного застосування. Технічні данні: товщина п..
100.00 грн.
DC-300 Штукатурка гипсовая
Суха будівельна суміш для виконання  штукатурних внутрішніх  оздоблювальних робіт в сухих приміщеннях, робіт по бетонних та цегляних стінах,   вирівнювання поверхні, зміцнення старих штукатурок,  ремонту щілин великих  розмірів. Для ручного застосування. Технічні..
100.00 грн.
DC-500 Штукатурка цементная
                  Суха будівельна  суміш  для виконання  штукатурних  зовнішніх  та  внутрішніх  оздоблювальних  робіт  по  бетонним  та  цегляним  поверхням, ремонту  щілин ..
70.00 грн.
DC-700 Самовыравнивающийся пол
Суха будівельна суміш для вирівнювання та нівелювання поверхонь в середині та зовні приміщень як самостійне покриття, так і для вирівнювання  та зміцнення поверхні під плитку, паркет, лінолеум, тощо. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-12 мм витрати: 7-12 кг суміші..
120.00 грн.
DC-730 Смесь выравнивающая для полов
Суха будівельна суміш  використовується для вирівнювання поверхонь в  середині та зовні приміщень, влаштування підлог під нахилом  як самостійне покриття, так і для вирівнювання та зміцнення поверхні під плитку, паркет, лінолеум тощо. Для влаштування систем «тепла підлога». ..
75.00 грн.
DC-740 Смесь стяжка для пола
Спеціальний в’яжучий вирівнюючий цементний розчин призначений для виготовлення монолітних поверхонь товщиною від 5 до 80 мм (без додавання щебеню). Може бути використаний для укладання швидко набираючих міцність основ під різні покриття, для виготовлення обігріваючих підлог та заливки обігріваючи..
65.00 грн.
DC-800 Смесь клеевая цементная «стандартная»
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших    мінеральних  керамічних   плиток в  середині  та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм; ..
65.00 грн.
DC-810 Смесь клеевая цементная эластичная
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та інших мінеральних керамічних плиток в середині  та зовні приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні, лицювання фасадів, терас, балконів тощо. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм витрати:..
120.00 грн.
DC-820 Смесь клеевая для систем теплоизоляции
Суха будівельна суміш для систем скріпленої теплоізоляції. Приклеювання та армування пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень, ремонту старого покриття. Технічні властивості: т..
125.00 грн.
DC-825 Смесь клеевая для фиксации систем теплоизоляции
Суха будівельна суміш для приклеювання екструдованного пінополістиролу, базальту, мінеральної вати, газобетону, пінопласту, пінобетону, скляно волокнистої сітки  всередині та зовні приміщень на основу що недеформуєтся при утепленні фасадів будівель  та споруд. Технічні властивості: ..
80.00 грн.
DC-830 Смесь клеевая цементная для камня
Суха будівельна суміш для кріплення важких вапняних, керамічних плиток, натурального та штучного каменю, граніту, мармуру в середині та зовні приміщень. Використовується в сухих та вологих приміщеннях, терасах та для облаштування поверхонь зовні. Технічні властивості: товщина прошарку..
120.00 грн.
DC-840 Смесь клеевая цементная «Экстра»
Суха будівельна суміш для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, температурному та атмос..
180.00 грн.
DC-845 Смесь клеевая цементная «Экстра» белая
Суха будівельна суміш білого кольору  для всіх видів робіт, що пов’язані з кріпленням кам’яних, вапняних, керамічних плиток, каменю, граніту, мармуру, пінобетону, газобетону, теплоізоляції та ін. використовується для кріплення на нестандартні поверхні, які піддаються деформації, вібрації, те..
210.00 грн.
DC-850 Клей для мрамора белый
Суха будівельна суміш для кріплення мармурових плит  та плит з різноманітних порід природного каменю, для запобігання появи плям та ефекту іржі на поверхні та в структурі цих матеріалів в середині та зовні приміщень Технічні властивості: товщина прошарку від 2-20 мм витрати..
195.00 грн.
DC-860 Смесь гидроизоляционная цементная
Суха будівельна суміш  використовується для проти вологового та проти водного ущільнення міцних основ таких як бетон, цегляні стіни та інші мінеральні основи. Застосовується як для стін так і для підлог терас, балконів, підвалів, басейнів, резервуарів зовні та всередині будівель. Також викор..
220.00 грн.
DC-890 Смесь клеевая универсальная
Суха будівельна суміш для кріплення кам’яних, вапняних та керамічних плиток в середині та зовні  приміщень, ремонту старих стін, щілин, зміцнення поверхні. Використовується в сухих та вологих приміщеннях. Технічні властивості: товщина прошарку від 2-10 мм витрати: 2-6 кг су..
75.00 грн.
DC-900 Смесь для кладки цементная
Суха будівельна суміш  для мурування стін та перегородок з керамічної, силікатної, клінкерної та іншої цегли. Використовується зовні та всередені будівель. Технічні властивості: товщина прошарку: 2 – 5 мм витрати: 1,4 кг суміші на 1м2 при товщині прошарку 1мм робити &..
65.00 грн.
DC-910 Емульсія будівельна універсальна акрилова 10л
Додається  у готові  розчини  для  покращення  їх  властивостей. Технічні данні: водна дисперсія стиролу та акрилу молочно - білого кольору; витрати ~ 0,25 - 0,8 л; температура роботи   +35 ~ -10 °С; щільність 1,0 кг/л; с..
110.00 грн.